CITYLIGHT - obojstranná svetelná vitrína

Kód: 136
€1 399 €1 678,80 vrátane DPH
Na objednávku do 14 dní
Ponúkame Vám obojstrannú informačnú vitrínu CITYLIGHT, vhodnú pre umiestnenie do parkov, peších zón, obchodných centier atď. Vitrína je vyrobená z eloxovaného hliníka a podsvietená LED osvetlením. Rozmer vitríny je pre plagát A0 (1189 x 841 mm) teda menší ako štandardný rozmer pre plagát citylightu 1700 x 1185 mm. Citylight dodávame na nohe s prírubou. Pre viac info viď Podrobný popis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:
Vitrína je vyrobená z hliníkových profilov povrchovo upravených eloxovaním a spojených do rámu. Základ vitríny pozostáva z oceľového rámu profilu jakel. Na oceľovú konštrukciu je nanitovaný hliníkový rám s oknom.
Citylight je tvorený dvoma vitrínami z oboch strán citylightu do ktorých sa vloží vaša grafika. Citylight sa štandardne ukotvuje na pevno pomocou príruby a skrutiek.
Okno vitríny sa otvára v smere do boku pomocou bočných pántov a je uzamykateľné dvoma zámkami v spodnej a vrchnej časti pre obe strany.
Na osvetlnenie oboch strán vitríny slúži LED osvetlenie. Svetlo je rovnomerne rozptýlené po celej reklamnej ploche. Citylight je možné zakúpiť aj bez LED osvetlenia.
Rozmery CITYLIGHTU:

Rozmery podstavca vitríny s prírubou:
660 x 525 x 50mm (v x š x h)
Rozmery samotnej obojstrannej vitríny bez podstavca:
1330 x 930 x 140mm (v x š x h)
Vonkajšie rozmery vitríny s prírubou:
2000 x 930 x 140mm (v x š x h)
Podstavec s prírubou:Podstavec na vitrínu s prírubouPrichytenie podstavca na obojstrannú vitrínu
Osadenie vitríny CITYLIGHT - dva spôsoby:
Zabetónovaním podnože, ktorej súčasťou sú skruty vystupujúce smerom nahor. Následne sa na zabetónovanú podnož nasadí oceľová platňa s vybraniami na skrutky a pripevní sa pomocou matíc.
Kotviacimi skrutkami - priamo navŕtaním do betónu a pritiahnutím oceľovej povrchovo upravenej platne o betónový podklad pomocou kotviacich skrutiek.
Osadenie CITYLIGHTU:
Na požiadavku Vám vieme dodať CITYLIGHT vrátane obojstrannej plnofarebnej grafiky.

Dodatočné parametre

Kategória: Svetelné reklamné panely
Hmotnosť: 60 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: