O nás

Kto sme

Sme zohratí tím ľudí z reklamnej praxe. Sme výrobcovia rôznych druhov reklám a zároveň predajcovia nosičov reklamy - reklamných stojanov, rámov, prezentačných stien, svetelných boxov a pod. Vieme Vám poradiť a pomôcť vybrať presne to čo je pre Vás najvýhodnejšie. Reklame rozumieme, reklamou žijeme. 

U nás môžete získať všetko na jednom mieste. Vyberiete si reklamný nosič - stojan; navrhneme Vám fungujúcu reklamu, ktorá upúta a privedie Vám nových zákazníkov a nakoniec to vytlačíme a všetko skompletizujeme. Nemusíte nikde inde chodiť a zháňať - u nás dostanete kompletný produkt.

Prevádzkovateľom internetového obchodu Svet-reklamy.sk je spoločnosť RESULT reklamná agentúra s.r.o. Od roku 1992 pod značkou RESULT poskytujeme našim zákazníkom širokú škálu produktov a služieb z oblasti reklamy. Viac na www.result.sk

Z histórie

Celé to začalo v roku 2005. Vznikol Reklamný Internetový Obchod - RIOshop, ako prvý internetový obchod na Slovensku s tovarmi určenými na reklamu.

Internetový obchod RIOshop spustený v roku 2005. 

 rioshop

 

Vývoj sa nezastaví v žiadnej oblasti. V špecializovanej oblasti reklamných tovarov ako napr. reklamné stojany, prezentačné steny, promostolíky, rámy a pod. nastal búrlivý rozvoj. Pribúdali dodávatelia a nové reklamné systémy. Zároveň stúpal záujem zákazníkov o naše tovary. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam z reklamy sa nám vždy darilo ponúkať také reklamné systémy, ktoré sú kvalitné, spoľahlivé ale aj cenovo výhodné. Rozhodli sme sa zásadne prebudovať náš internetový obchod - nový svieži dizajn, nový informačný systém doplnený o nové moderné prvky, rozšírenú ponuku tovarov, postupne rozšírenie o nové reklamné služby a výrobu reklamy, zvýšenie skladových zásob a i.

Zároveň sme sa rozhodli pre nový, výstižnejší názov nášho internetového obchodu s novým logom: Svet-reklamy.sk

Svet_reklamy

November 2011 - spustenie internetového obchodu s novým názvom Svet-reklamy.sk

Svet-reklamy-screen 

 

November 2021 - spustili sme novú verzia eshopu Svet-reklamy na platforme Shoptet.

Nový moderný eshop s množstvom funkcíí, ktoré vám uľahčia nákup, plne funkčný aj na mobilnom telefóne.

Prajeme Vám príjemný nákup vo svete reklamy.

 

 

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie