CITYLIGHT - STANDARD

Kód: 235
€1 599 €1 918,80 vrátane DPH
Na objednávku do 14 dní
CITYLIGHT - STANDARD je obojstranná svetelná vitrína pre štandardný plagát citylightu 118,5 cm x 175 cm, vhodná pre umiestnenie do parkov, peších zón, obchodných centier a pod. Povrch je z eloxovaného hliníka a kompozitného plastu. Štandardná viditeľná plocha o rozmere 114 x 170 cm je chránená oknom s výplňou polykarbonátu, alebo tvrdeného skla. LED podsvietenie znižuje prevádzkové náklady a zvyšuje efekt zviditeľnenia uverejnených informácií. Pre viac info viď Podrobný popis.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia:
CITYLIGHT - STANDARD je vyrobený z hliníkových profilov povrchovo upravených eloxovaním.
Typizovaný rozmer pre citylight plagát je euroformát 118,5 cm x 175 cm (ŠxV) a tlačí sa na 150g/m² papier.
Okno CITYLIGHTU je vyplnené tvrdeným sklom, alebo polykarbonátom, otvára sa v smere do boku pomocou bočných pántov a je uzamykateľné.
LED osvetlenie CITYLIGHTU:
LED Osvetlenie exteriérové s krytím IP68 , ktoré je v dvoch radoch po celom obvode vnútorného priestoru – teda samostatne na každú stranu. Poskytuje maximálne presvietenie.
Rozmery CITYLIGHTU:

Viditeľná plocha:1700 x 1140 mm (v x š)
Vonkajšie rozmery: 2310 x 1270 x 180 mm (v x š x h)
Typizovaný rozmer grafiky pre citylight: 1750 x 1185 mm (v x š)
Osadenie vitríny CITYLIGHT - dva spôsoby:Zabetónovaním podnože, ktorej súčasťou sú skruty vystupujúce smerom nahor. Následne sa na zabetónovanú podnož nasadí oceľová platňa s vybraniami na skrutky a pripevní sa pomocou matíc.
Kotviacimi skrutkami - priamo navŕtaním do betónu a pritiahnutím oceľovej povrchovo upravenej platne o betónový podklad pomocou kotviacich skrutiek.
Na požiadavku Vám vieme dodať CITYLIGHT vrátane obojstrannej plnofarebnej grafiky.

Dodatočné parametre

Kategória: Svetelné reklamné panely
Hmotnosť: 90 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: