O nás

Kto sme

Sme zohratí tím ľudí z reklamnej praxe. Sme výrobcovia rôznych druhov reklám a zároveň predajcovia nosičov reklamy - reklamných stojanov, rámov, prezentačných stien, svetelných boxov a pod. Vieme Vám poradiť a pomôcť vybrať presne to čo je pre Vás najvýhodnejšie. Reklame rozumieme, reklamou žijeme. 

U nás môžete získať všetko na jednom mieste. Vyberiete si reklamný nosič - stojan; navrhneme Vám fungujúcu reklamu, ktorá upúta a privedie Vám nových zákazníkov a nakoniec to vytlačíme a všetko skompletizujeme. Nemusíte nikde inde chodiť a zháňať - u nás dostanete kompletný produkt.

Prevádzkovateľom internetového obchodu Svet-reklamy.sk je spoločnosť RESULT reklamná agentúra s.r.o. Od roku 1992 pod značkou RESULT poskytujeme našim zákazníkom širokú škálu produktov a služieb z oblasti reklamy. Viac na www.result.sk

Z histórie

Celé to začalo v roku 2005. Vznikol Reklamný Internetový Obchod - RIOshop, ako prvý internetový obchod na Slovensku s tovarmi určenými na reklamu.

Internetový obchod RIOshop spustený v roku 2005. 

 rioshop

Vývoj sa nezastaví v žiadnej oblasti. V špecializovanej oblasti reklamných tovarov ako napr. reklamné stojany, prezentačné steny, promostolíky, rámy a pod. nastal búrlivý rozvoj. Pribúdali dodávatelia a nové reklamné systémy. Zároveň stúpal záujem zákazníkov o naše tovary. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam z reklamy sa nám vždy darilo ponúkať také reklamné systémy, ktoré sú kvalitné, spoľahlivé ale aj cenovo výhodné. Rozhodli sme sa zásadne prebudovať náš internetový obchod - nový svieži dizajn, nový informačný systém doplnený o nové moderné prvky, rozšírenú ponuku tovarov, postupne rozšírenie o nové reklamné služby a výrobu reklamy, zvýšenie skladových zásob a i.

Zároveň sme sa rozhodli pre nový, výstižnejší názov nášho internetového obchodu s novým logom: Svet-reklamy.sk

Svet_reklamy

November 2011 - spustenie internetového obchodu s novým názvom Svet-reklamy.sk

Svet-reklamy-screen 

 

September 2021 - spustili sme novú verzia eshopu Svet-reklamy na platforme Shoptet.

Nový moderný eshop s množstvom funkcíí ktoré uľahčujú nákup, plne funkčný aj na mobilnom telefóne.

Prajeme Vám príjemný nákup vo svete reklamy.