Miestny orientačný systém

Kód: 787
od €35 od €42 vrátane DPH

Zvoľte variant

Miestny orientačný systém je základným informačným prostriedkom miest a obcí. Toto smerové značenie napomáha či už domácim obyvateľom alebo turistom k lepšej orientácii. Pri jeho vývoji sa kládol dôraz na jednoduchosť a zároveň možnú variabilitu. Ako celok pri cestných komunikáciach nepôsobí rušivo. Viac informácií o miestnom orientačnom systéme viď v podrobnom popise.

Detailné informácie

Nosný hliníkový stĺp - 3 m + nastavba na 6 šipok
Na objednávku do 14 dní | 786
€220
€264 vrátane DPH
Smerová obojstranná šípka
Na objednávku do 14 dní | 787
€35
€42 vrátane DPH

Podrobný popis

Miestny orientačný systém

Orientačný systém sa skladá z nosného hliníkového stĺpu dĺžky 3m, pričom 0,5m je určené pre ukotvenie do zeme. viditeľná časť stĺpu je 2,5m. Nosný stĺp ma priemer 9cm a je štandardne striebornej farby.
Na Hliníkový stĺp sa umiestňuje hliníková nadstavba o priemere 9cm do ktorej je možné osadiť šípky až na osem rôznych smerov. Nadstaba 300/2 je vysoka 30cm a je možné do nej vložiť 2 poschodis šípok nad seba,nadstaba 800/5 je vysoka 80cm a je možné do nej vložiť 5 poschodí šípok, zatiaľ čo nadstavba 1300/8 je vysoká 130cm a je možné do nej vložiť až osem poschodí šípok.
Šípky sa do násady vkladajú pomocou hliníkových úchytov šípok, pre každú šípku je potrebný jeden takýto profil, ktorý ju spojí s nadstavbou. Smerová šípka je kompozitný panel na oboch stranách prekrytý hliníkovým plechom (lemovaný AL profilom tavaru U) Rozmer šípky je 750x130x10mm (šxvxh). Viditeľná plocha šípky pre umiestnenie textu je 715x110mm (šxv). .
Ku každej nadstavbe je potrebné si doobjednať ešte plastovú redukciu pre uchytenie nadstavby na stĺp a každý stĺp potrebuje aj hornú plastovú záslepku. .
Detaily orientačného systému

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie