OMNI A BOARD - obojstranný A stojan

Kód: 923
od €425,84 od €511,01 vrátane DPH

Zvoľte variant

OMNI A BOARD je veľkoformátový A stojan zložený z dvoch rámov OMNI FRAME. Je ideálným pútačom v exteriéri alebo v priestrannejších halách, kde zaručene upúta okoloidúcich. Systém OMNI FRAME ponúkame v štandardných veľkostiach, avšak vieme Vám vyskladať aj požadovaný rozmer. Súčasťou dodávky sú všetky potrebné súčiastky v nezmontovanom stave: Hliníkový profil, potrebné spojky, kovové konzoly pre uchytenie na stenu, napínacie háky alebo iný napínací systém podľa vlastného výberu. Konkrétne množstvá potrebných súčiastok dohodneme individuálne po prijatí objednávky. Súčasťou dodávaky nie je banner s kovovými očkami. Potlačený banner s očkami Vám vieme naceniť na požiadanie. Viac informácii viď v podrobnom popise.

Detailné informácie

OMNI A BOARD - obojstranný A stojan pre vnútorný rozmer bannera 1000x1500mm
Momentálne nedostupné | 923
€425,84
€511,01 vrátane DPH
OMNI A BOARD - obojstranný A stojan pre vnútorný rozmer bannera 1000x2500mm
Momentálne nedostupné | 924
€550,28
€660,34 vrátane DPH
OMNI A BOARD - obojstranný A stojan pre vnútorný rozmer bannera 1250x3000mm
Momentálne nedostupné | 925
€716,85
€860,22 vrátane DPH

Podrobný popis

OMNI A BOARD


OMNI A BOARD je priestorové využitie systému OMNI FRAME. Dva rámy su spojené v hornej časti tak aby vytvorili A stojan, ktorý je stabilizovaný pomocou štyroch hliníkových podstavcov. OMNI A BOARD ponúkame v troch štandardných rozmeroch no vieme Vám dodať iné požadované rozmery.

Spôsoby uchytenia bannera do systému OMNI FRAME

Banner na OMNI FRAME alebo na OMNI A BOARD môžeme uchytiť štyrmi spôsobmi. V prípade že má banner vyrazené kovové očká, môžeme banner na rám zafixovať pomocou napínacieho lanka, alebo pomocou napínacích hákov. Ak chcete zafixovať do rámu banner ktorý nemá kovové očká, je potrebné vytvoriť úchyty na banneri pomocou plastových klipsov a následne napnúť banner pomocou napínacieho lanka alebo napínacích hákov.
1. Napínacie lanko a kovové očká
Uchytenie bannera na hliníkový profil pomocou napínacieho lanka a kovových očiek v banneri.
3. Napínacie lanko a plastové klipsy
Uchytenie bannera na hliníkový profil pomocou napínacieho lanka a plastových klips(v prípade že banner nemá kovové očká).
2. Napínací hák a kovové očká
Uchytenie bannera na hliníkový profil pomocou napinácieho háku kovových očiek v banneri.
4. Napínací hák a plastové klipsy
Uchytenie bannera na hliníkový profil pomocou napinácieho háku a plastových klips (v prípade že banner nemá kovové očká).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: